<$BlogRSDUrl$> Javaanehaa "جوانه ها"

Wednesday, August 02, 2006


خیلی کار داریم... 


برابر گزارشات رسیده از زندان اوین احمد باطبی سومين روز اعتصاب غذاي خود را در بند ۲۰۹ این زندان به سر مي برد . شاهدان عيني وي را در بهداري بند ۲۰۹ زندان اوين ديده اند وي هم اكنون از نظر جسماني بشدت رنج مي برد و در وضعيت بسيار بدي قرار دارد
احمد باطبي پيش از اين در گفتگو با خبرنگار ايكنانيوز اعلام كرده بود كه از اولين روز بازداشت دست به اعتصاب غذاي نامحدود خواهد زد ، چنانچه همسر وي نيز اين مسئله را تائيد كرده اند و گفته اند : آقاي باطبي از همان روزي كه بازداشت شده است دست به اعتصاب غذاي نامحدود زده است .
احمد باطبي در شرايطي دست به اعتصاب غذا زده است كه چند روز قبل از بازداشتش به دليل مشكلات تنفسي ، كليوي و خونريزي معده بستري بوده است .
با توجه به كشته شدن اكبر محمدي مي توان گفت : جان احمد باطبي در خطر است و قبل از اينكه اتفاقي براي وي بيفتد سازمان هاي حقوق بشري و سياسي بايد در مورد آزادي وي اقدام بكنند.
................................................................................
.
همانطوری که قبلاً قول داده بودم و خواستار آن بودم که ما باید دست به تشکیل شبکه های خبر رسانی زده وبا جلسات بحث و گفتگو، تبادل نظر را د ر میان خود اشاعه دهیم :
.
.
دعوت به گفتگو از طریق پالتاك (Paltalk)
در اطاق عمومی فمینست‌های ( زنان مستقل ) ایرانیموضوع: بررسی کتاب خانم اِ‌ لیز ساناساریان با عنوان
" جنبش حقوق زنان در ایران"؛ طغیان، افول و سرکوب از ١٢٨٠ تا انقلاب ٥٧
شنبه، ٥ آگوست ۲۰۰۶
١٨ تا ٢١ به وقت پاريس- ١٢ تا ١٥ بعد از ظهر به وقت شرق آمريكا
٣٠:١٩ تا ٣٠:٢٢ به وقت تهرانیک توضیح ضروری : فصل هفتم این کتاب در ایران سانسور شده است که میتوانید آنرا با رفتن به این آدرس http://www.pouyashome.com/articles/jonbeshzanan.pdf بدست آورید.


آدرس: Rooms/ Social Issues and Politics/ Human Rights/ Iranian Feminists

لطفا جهت نصب و استفاده از برنامه پالتاك اينجا را فشار دهيد.
گیرم که درباورتان به خاک نشسته ام، و ساقه های جوانم ازضربه های تیرهایتان زخمدار است، با ریشه چه میکنید ؟ گیرم که در سراین باغ بنشسته در کمین پرنده ای، پرواز را علامت ممنوع میزنید، با جوجه های نشسته در آشیان چه میکنید؟ گیرم که میکشید، گیرم که میزنید، گیرم که میبرید، با رویش ناگزیر« جوانه ها » چه میکنید؟صفحه اول


تماسآرشیو
همسایه ها


Weblog Commenting by HaloScan.com

This page is powered by Blogger. Isn't yours?